Kontakt

 

Ostrów Wielkopolski
ul.Wysocka 52
63-400 Ostrów Wielkopolski

cellphonemobile:  500 240 011

telephonetel. (62) 736 30 30 - 34
telephonefax. (62) 736 30 40

maile-mail: biuro@feniks-ostrow.pl


Godziny otwarcia


Poniedziałek-Piątek: 7-17
Sobota: 7-13



Napisz do nas:

Dyrektor Handlowy

Leszek Szulc

tel. 62 /736 30 44

e-mail: l.szulc@feniks-ostrow.pl


Dyrektor Finansowy

Paulina Skoniecka

tel. 62 / 736 30 39

e-mail: p.skoniecka@feniks-ostrow.pl


Kierownik ds Zakupów i Sprzedaży

Rafał Kowalewski

tel. 506 027 819

62 / 736 30 45
e-mail: r.kowalewski@feniks-ostrow.pl


Specjaliści ds Sprzedaży 

Krzysztof Romański

tel. 507 093 079
e-mail: k.romanski@feniks-ostrow.pl

Paweł Latajka

tel. 512 000 015
e-mail: p.latajka@feniks-ostrow.pl

Damian Królak

tel. 500 240 011
e-mail: d.krolak@feniks-ostrow.pl

Mateusz Hoffmann

tel. 793 971 900
e-mail: m.hoffmann@feniks-ostrow.pl


Specjalista ds Sprzedaży Pokryć Dachowych

Piotr Baumann

tel. 690 900 915

62 / 736 30 34
e-mail: p.baumann@feniks-ostrow.pl


Przedstawiciele handlowi 

Mateusz Matyba

tel. 530 919 530
e-mail: m.matyba@feniks-ostrow.pl

Dawid Celmer

tel. 530 919 530

e-mail: d.celmer@feniks-ostrow.pl

Paweł Stachowczyk

tel. 690 985 585
e-mail: p.stachowczyk@feniks-ostrow.pl


Dział księgowości i windykacji

Wioletta Wojciechowska

tel: 507 141 769

62 / 736 30 37
e-mail: w.wojciechowska@feniks-ostrow.pl

Izabela Hajnus

tel: 507 141 769

62 / 736 30 38
e-mail: i.hajnus@feniks-ostrow.pl


Kierownik magazynu

Grzegorz Wieczorek

tel: 605 359 195